Financování zakázek

Zateplení fasád, revitalizace
Střechy
Práce horolezeckou technikou
sklepní kóje
Okna
Výškové práce
Zámečnictví, zábradlí
Lešení, plošiny
Drcený polystyren
Foukaná izolace
Měření termokamerou

 

Sponzorský dar 

24. Karlovarský folklorní festival

Jako každý rok, tak i letos jsme sponzorovali finanční částkou Karlovarský folklorní festival.

 

Sponzorský dar - pro divadlo "Z bedny"

Jako každý rok, tak i letos jsme podpořili finanční částkou karlovarské dětské divadlo "Z bedny".

 

Sponzorský dar - Velká kopaná

Naše firma podpořila turnaj velké kopané a poskytla hlavní cenu pro vítězný tým.

 

 

Firemní akce - Nízké Tatry

Část naší firmy se zúčastnila firemní akce v Tatrách. Ubytování bylo zajištěno ve středisku Tatralandie v útulných apartmánech, odkud je to jen kousek do lyžařského střediska Jasná. Kvůli špatnému počasí se po prvním dnu lyžování utvořili dvě skupiny. Jedna část se přes nepříznivé počasí vydala na lyže i druhý den a druhá část využila možnosti vyměnit lyžování za příjemné termální bazény v Tatralandii.

 

 

Sjezd řeky Otavy

Část naší firmy se zúčastnila každoroční firemní akce a to sjezdu jedné z českých řek. Letos jsme sjížděli řeku Otavu. Začinali jsme v Sušici a končili druhý den o 28 km dále v Katovicích.

 

 

Sponzorský dar

Jako každý rok, tak i letos jsme sponzorovali finanční částkou Karlovarský folklorní festival.

 

 

Sjezd Ohře 2017

Část naší firmy se zúčastnila každoroční letní firemní akce, kdy sjíždíme České řeky. Letos se po několikáté jela řeka Ohře. V pátek se vyjíždělo z Královského Poříčí do Doubí v Karlových Varech a v sobotu z Doubí na Hubertus.

 

 

Sponzorský dar

Letos jsme již po několikáté sponzorovali Karlovarský folklorní festival.

 

 

Sponzorský dar

Jako každý rok, tak i letos jsme sponzorovali finanční částkou akci "Cesta Pohádkovým lesem", kterou pořádá Dům dětí a mládeže v Nové Roli.

 

 

Bowling

Zaměstnanci karlovarské provozovny se v pátek 17.2.2017 zúčastnili firemní akce, na které se tentokrát hrál bowling.

 

 

Sponzorský dar

Již třetím rokem sponzorovala naše firma finanční částkou karlovarské dětské divadlo "Z bedny".

 

 

Sponzorský dar

Již druhým rokem jsme sponzorovali 21. Karlovarský folklorní festival.

 

 

Sjezd Otavy 2016

Část naší firmy se zúčastnila společné akce - splutí řeky Otavy.

 

 

Sponzorský dar

Již po několikáté jsme přispěli finančním darem dennímu centru Mateřídouška, které se zabývá péčí o mentálně postižené. Více informací o této organizaci naleznete zde.

 

 

Lyžovačka na Klínovci

Část naší firmy odjela v pátek 15.1. na Klínovec,kde se letos konala firemní akce. Ubytování bylo zajištěno v apartmánech asi 400 m od klínoveckých sjezdovek. V sobotu se lyžovalo na Klínovci a v neděli na Božím Daru.

 

 

Sponzorský dar

Naše firma finančně sponzorovala 20. Karlovarský folklorní festival.

 

 

Sjezd Berounky 2015

Letos jsme poprvé nesjížděli Ohři, ale rozhodli jsme se pro Berounku. První den se vyjelo z kempu Kobylka v Liblíně a končilo se o 20 km dál na Zvíkovci, druhý den jsme ujeli "pouze" 15 km a končili jsme v Branově.

Video ke shlédnutí zde.

 

 

Sponzorský dar

Keňský sirotek Ali Salim, kterého jsme před pár lety adoptovali nám poslal dopis s jeho fotkou a vysvědčením, abychom věděli jak se mu daří.

Společnost CENTRUM NAROVINU, přes kterou Aliho podporujeme vydala nové číslo svého časopisu.

BULLETIN 6/2015

 

 

Sponzorský dar

Naše firma již po několikáté sponzorovala částkou 3.000 Kč Dům dětí a mládeže v Nové Roli. Obdarovaný poskytnutý dar využije na akci pro děti "Cesta pohádkovým lesem".

Poděkování

 

 

Sponzorský dar

Díky částce 1500 Kč, kterou jsme již po třetí uhradili našemu adoptovanému sirotkovi z Keni zdravotní pojištění, je dítě zbaveno nebezpečí, že se mu nedostane kvalitní léčby kvůli vysokým nákladům. Zdravotní pojištění umožňije dětem získat rychlou pomoc ve stavu nouze a zároveň podporuje informovanost o nejčastějších nemocech a jejich prevenci. Zdravotní pojištění tedy dělá velmi dobrou službu.

 

 

Firemní akce

Koncem března jsme pořádali firemní večírek, kterého se zúčastnilo část našich zaměstnanců všech poboček. Hrál se bowling, popili jsme, pokecali .....

O zábavu se nám postaral jeden z našich lešenářů :-)

Jak to na večírku vypadalo můžete shlédnout zde.

 

 

Sponzorský dar

Již po několikáté jsme přispěli finančním darem dennímu centru Mateřídouška, které se zabývá péčí o mentálně postižené. Více informací o této organizaci naleznete zde.

 

 

Sponzorský dar

Náš adoptovaný sirotek z Keni, Ali Salim, nám poslal další dopis a vysvědčení, aby jsme věděli jak se mu daří ve škole i v životě.

Vysvědčení

Společnost CENTRUM NAROVINU, přes kterou Aliho podporujeme vydala nové číslo svého časopisu.

BULLETIN 2/2015

 

 

Sponzorský dar

   

Je tomu již dva roky, co jsme se rozhodli, že adoptujeme sirotka z Keni Aliho Salima a podpoříme ho ve studiu. Ali nám průběžně posílá dopisy, kde píše o tom jak se má a co dělá, fotky a také vysvědčení, abychom věděli jak se mu ve studiu daří.

BULLETIN 10/2014 Narovinu

Vysvědčení

 

 

Sponzorský dar

Díky částce 1500 Kč, kterou jsme již po druhé uhradili našemu adoptovanému sirotkovi z Keni zdravotní pojištění, je dítě zbaveno nebezpečí, že se mu nedostane kvalitní léčby kvůli vysokým nákladům. Zdravotní pojištění umožňije dětem získat rychlou pomoc ve stavu nouze a zároveň podporuje informovanost o nejčastějších nemocech a jejich prevenci. Zdravotní pojištění tedy dělá velmi dobrou službu.

 

 

Firemní akce západočeské provozovny

Letos v květnu pořádala západočeská provozovna firemní akci. Tentokrát hrstka z nás zdolávala lezeckou stěnu v Karlových Varech, ostatní nás povzbuzovali, nebo na nás čekali v hospodě. Jak se nám dařilo můžete shlédnout ZDE.

 

 

Sponzorský dar

Již rok podporuje naše firma Sova sirotka Aliho Salima z Keni, který si díky našim finančním příspěvkům může dokončit základní vzdělání. Nyní jsme mu uhradili další školné na příští čtvrtletí.

V roce 2003 vláda v Keni sice vyhlásila bezplatné základní vzdělání, ale i tak si děti musí hradit náklady na školní uniformu a učebnice. I přes zrušení školného posíláme našemu adoptovanému sirotkovi pořád stejnou částku přes občanské sdružení Centrum Narovinu, které mu také za peníze od nás pořizuje sportovní oblečení, obuv, slovníky, matrace, deky, moskytiéry, vánoční oblečení apod.

 

 

Poděkování

Děkovný list

Pardubický kraj nám ve spolupráci s koalicí Nevládek udělil děkovný list a pamětní dlaždici se srdcem na dlani, za stejný přístup při zaměstnávání lidí se zdravotním postižením. Nominace na ocenění posílali občané od konce září do poloviny listopadu. Poté zasedla nezávislá porota složená ze zástupců kraje, neziskových organizací a médií, aby vybrala v každé ze čtyř kategorií 10 oceněných.„Komise to měla opravdu těžké. Dobrovolnictví a společenská odpovědnost nejsou závodem – není poražených a všichni jsou vítězi. Pomáhat nezištně je něco jedinečného a nelze to změřit, protože každý pomáhá tak, jak může,“ uvedl Pavel Šotola, radní Pardubického kraje zodpovědný za sociální věci a neziskový sektor.

Na oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem v Pardubickém kraji převzala záštitu místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR Mgr. Miluše Horská a radní Pardubického kraje Ing. Pavel Šotola, zodpovědný za sociální věci a neziskový sektor.

Přehled oceněných naleznete zde na stránkách pardubického kraje a na fotky z galavečeru se můžete podívat na facebooku.

 

 

Sponzorský dar

Před rokem jsme za pomoci nadace "Centrum Narovinu" adoptovali sirotka z Keni, který si díky finančnímu přispění mohl dokončit základní vzdělání.

Dalším příspěvkem na zaplacení zdravotního pojištění má zajištěnou kompletní lékařskou péči na celý rok. Pomozte i Vy, dětem, kteří to potřebují. Více info ZDE.

BULLETIN 10/2013 Narovinu

 

 

Sponzorský dar

Již druhým rokem sponzorovala naše firma finanční částkou karlovarské dětské divadlo "Z bedny". Více o divadle se dočtete zde.

 

 

Sjezd Ohře

Tak jako každý rok, i letos se část naší firmy účastnila sjezdu řeky Ohře. Vyjíždělo se z Lokte a končilo se ve Vojkovicích. Jelikož jsou fotky každý rok stejné, letos žádné zveřejňovat nebudeme.

 

 

Sponzorský dar

Naše firma Sova se začátkem letošního roku rozhodla finančně podpořit studium afrického dítěte prostřednictvím občanského sdružení Centrum narovinu. Nyní jsme mu finančně zajistili zdravotní pojištění. Bude mu zajištěno - kompletní preventivní prohlídka i s krevními testy na HIV, informace k prevenci obvyklích onemocnění, sledování HIV pozitivního dítěte - zajištění léků a všech potřebných informací, hrazení nákladů na ošetření a léky v případě hospitalizace - tedy na zajištění lékařské péče u závažnějších stavů, které vyžadují pobyt v nemocnici - a to i v případě úrazů a nehod - do maximální částky 200.000 Ksh za rok a hrazení nákladů na ošetření a léky v případě ambulantního ošetření u lékaře do maximální částky 8.000 Ksh za rok.

 

 

Firemní akce na západočeské provozovně

Část naší firmy z karlovarské pobočky se účastnila firemního večírku, který se konal v Březové u Sokolova. V nově zrekonstruovaném kulturáku jsme měli pronajatou hernu s bowlingovou dráhou, squashem (ricochetem), stolním curlingem a multifunkčním plátem, na kterém jsme mohli simulovat střelbu, golf, hokej, fotbal, a další sporty. Více fotografií si můžete prohlédnout zde.

 

 

Sponzorský dar

Tak jako každý rok, i letos jsme přispěli finančním darem dennímu centru Mateřídouška, které se zabývá péčí o mentálně postižené. Více informací o této organizaci naleznete zde.

 

 

Sponzorský dar

 

 

Sponzorský dar

Naše firma Sova se rozhodla finančně podpořit studium afrického dítěte prostřednictvím občanského sdružení Centrum narovinu. V současné době probíhá výběr dítěte spojený s nezbytnou administrativou. Pomozte také africkým dětem formou "adopce na dálku". Více informací zde.

 

 

Firemní akce na východočeské provozovně

Dne 20.9.2012 se konala na východočeské pobočce firemní akce v bouwlingové a kulečníkové herně. Akce byla vedením firmy pořádána jako poděkování za uplynulý měsíc, kdy někteří pracovníci odpracovali i přes 300 hodin. Kromě finančního ohodnocení jim tedy patří poděkování i touto formou. Vzhledem k tomu, že se akce konala ve čtvrtek, tak páteční absence některých pracovníků bude tolerována:-) Více ve fotogalerii

 

 

Sponzorský dar

Naše firma sponzorovala částkou 1000,- Kč karlovarské dětské divadlo "Z bedny". Více o divadle se dočtete zde.

 

 

Krušnohorská trojka

 

Dne 11.8.2012 pořádala naše firma pro své zaměstnance, členy jejich rodin a přátele náročný turistický závod s názvem "Krušnohorská trojka". Jednalo se o časový závod přes tři vrcholy (černé sjezdovky) krušných hor - Fichtelberg, LA Neklid a Klínovec o celkové délce cca 25km s převýšením cca 1.700m. Součástí celého dne měla být i přehlídka paraglidingu, dětské soutěže, individuální výlety a odpolední opékání. Bohužel i přes slíbenou velkou účast závodníků a fanoušků, tak nepřálo počasí, pršelo a byla zima a tak se sešlo pouze pár závodníků a cyklistky účetní Renča a rozpočtářka Martina, které po krátkém cyklovýletu (Renča píchla) v cíli pomáhaly s polibky při vyhlašování výsledků. Přijeli i paraglidisté, kteří se však ihned po startu závodu obrátili zpět k domovu, právě ohledně zmíněného špatného počasí. Samotný závod se krátce po hromadné startu rozdělil na jednotlivce, když při výstupu černé sjezdovky na Fichtelberg prověřil fyzičku každého účastníka. Vedení si od začátku až do cíle udržoval nasazený favorit - klempířský mistr Petr Jánský, mimochodem účastník loňského nonstop extrémního závodu přes Beskydy v délce 87km. Prážáci Martin a Ina si během závodu stačili nasbírat i borůvky :-) Natěšeného zámečníka Kubu, který se na závod těšil asi nejvíce ze všech jsme mermomocí chtěli dostat na pomyslnou "bednu", tak jsme udělali více kategorií - dámskou pro jedinou účastnici a juniorskou pro syna naší obchoďačky, který zároveň zastupoval oddíl orientačního klubu Žamberk a obsadil celkové druhé místo. Zámečník Kuba tedy skončil ve své kategorii na třetím místě :-) I přes špatné počasí si účastníci sobotu užili a ikdyž polovina nemohla v pondělí chodit, tak se těší na účast i v příštím roce :-) Více ve

fotogalerii

 

 

Sjezd Ohře

Tak jako každý rok, i letos se část naší firmy účastnila sjezdu řeky Ohře. Vyjíždělo se z Lokte a končilo se ve Vojkovicích.

     

V loketském kempu.                          Někdo si s sebou do stanu přitáhl i postel.....

     

Jedna parta v loketském kempu          Členové cateringu.

chytala ryby, ta druhá opičky              Hosteska Nikola a šéfkuchař Zdeněk.

v hospodě :-)

     

Hurááá, cataring je tu ....                    Dobrá schovka před deštěm.

     

Soulodění nás baví nejvíce :-)              Jediní udělaní:-)

     

To je postavička :-)                Rodinná pohodička :-)

     

Zastávka v plovoucím výčepu.              Krása Svatošských skal :)

     

Někomu ve Vojkovicích            Zámečnický mistr se nezapře......

kemp nestačil :-)                    ...... ten buchar ........ toho

                                            musel nabouchat ........

     

Projíždíme Kyselkou. S kyselým          Poslední pauza v Dubině.

ksichtem při pohledu na chátrající

lázně.

     

Krása české architektury.                  Trénink na Beskydskou sedmičku

                                                        Vojkovice - K.Vary pěškobusem ....

 

Více fotek a videa si můžete prohlédnout zde:

Fotogalerie

Peřeje Hubertus - Stavbyvedoucí Vítek s plošinářem Liborem. Letos bez převrhnutí :)

Peřeje Hubertus - Lešenář Píno s Leničkou.

Peřeje Hubertus - Rafťáci Pepa, Píno s manželkou Kačenkou a děti.

Peřeje Hubertus - Lešenáři Roman a Tomáš. ...tentokrát suchou nohou...

Peřeje Hubertus - Řidič Leoš s Pínovo dcerou.

Peřeje Hubertus - Zámečník Kuba. Nepádlující Kuba :)

Řidič Leoš, který si vybírá nejsnažší cestu..

Peřeje Hubertus - Martina s Vencou se tentokrát natáčení sjezdu vyhnuli.

Peřeje Hubertus - Opravdu talentovaný kameraman Petr :-D

 

 

Sponzorský dar

Symbolickou částkou formou dopravného jsme sponzorovali naší kolegyni na její další závod v drezuře koní, který pořádala stáj Gabrielka. Jitka na koni Whitney se umístila na 1. místě.

 

 

Sponzorský dar

20.6.2012

Naše firma sponzorovala symbolickou částkou formou dopravného naši kolegyni na její první závod v drezuře koní na karlovarském dostihovém závodišti. Jitka na koni Whitney, podporována našimi kolegy z firmy si vedla velmi dobře. Více ve fotogalerii zde.

 

 

Zábavně - soutěžní večer s GE Money Bank

12.6.2012

GE Money Bank pozvala dne 12.6.2012 dva zástupce naší firmy na zábavně soutěžní odpoledne na zámek Rochlov u Nýřan na Plzeňsku. Po welcome drinku proběhly soutěže pro deset týmů bodované v duchu známé soutěže " Pevnost Boyard ", to znamená o indicie a klíče od truhly s pokladem tím nejcennějším - láhve s vínem :-). Náš tým vedený zástupkyní zmíněné banky si vedl mezi devíti dalšími obzvláště dobře a vyhrál 25% z celého obsahu truhlice. Soutěže typu odemykání pásu cudnosti, okrádání slepého zloděje, malování dle předlohy, sestavování rodokmenů a luštění přísloví dle symbolů nám šly opravdu dobře. Součástí večera, kde jsme mohli zároveň sledovat i souboj našich reprezentantů s Řeckem na Euru 2012, byla kromě rautu a doprovodné kapely také možnost výroby vlastních svíček. Závěr akce, kterou moderoval známý televizní moderátor Jan Kovařík za pomoci dobově oblečených asistentů, proběhl prohlídkou částečně zrekonstruovaného zámku. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

 

 

Sponzorský dar

22.5.2012

Naše firma sponzorovala částkou 3.000 Kč Dům dětí a mládeže v Nové Roli. Obdarovaný poskytnutý dar využije na akci pro děti "Cesta pohádkovým lesem".

 

 

Sponzorský dar

6.4.2012

Naše firma sponzorovala finanční částkou 4.000 Kč sokolovský psí útulek Pavlinčina fauna. I vy můžete podpořit tuto neustále bojující organizaci s nedostatkem finančních prostředků pomocí návštěvy benefičního rockového koncertu, který se koná o velikonoční neděli 8.4.2012 v sokolovské kinokavárně Alfa od 19:00 hodin. Více info zde

 

 

Sponzorský dar

6.4.2012

Naše firma sponzorovala finanční částkou 2.000 Kč denní centrum Mateřídouška.

 

 

Sponzorský dar

2.2.2012

Letos jsme již druhým rokem sponzorovali chlapci postiženému autismem výlet na hory. 

 

 

Firemní zakončení roku 2011 východočeské provozovny

     

31.1.2012

Zaměstnanci východočeské provozovny zakončili rok 2011 firemní akcí, kde hlavním programem byla soutěž v bowlingu.

 

    

Petr, obchodní zástupkyně Renata a Eva, rozpočtář Pavel, stavbyvedoucí Martin, řidič Radek a zedník Marcel.

 

    

Stavbyvedoucí Martin se připravuje      A zedníkovi Marcelovi už to jede :-)

na vrh.

 

    

Jenom tolik chybělo a vyhrál bych.      Sledování napínavého skóre.

 

 

         

S menšími koulemi to také umíme.      ........ :-) 

 

 

 

Firemní zakončení roku 2011 západočeské provozovny

      

27.1.2012

Zaměstnanci západočeské provozovny zakončili rok 2011 firemním večírkem, který se konal v sále mírovské hospody.

 

      

Petr se postaral o zábavu s                Technický ředitel Venca, nákupčí Jitka a 

hruškovicí :-)                                     naši obchodní partneři Petr Chaloupka a Honza 

                                                       Slezák.  

      

Nákupčí Jitka u stolu s           Zedničtí mistři Míra a Míra.

občerstvením.

 

    

Lešenář Roman si pochutnává na       Řidič Leoš, který umí proměnit pivo na čaj :-D

hovězím guláši, který vařil náš 

obchodní zástupce Zdeněk.

 

         

Účetní Renča s            Nákupčí Jitka s účetní Renčou.

manželkou našeho  

lešenáře Pína.

 

 

Sponzorský dar

1.11.2011

Sponzorský dar od nás také dostal sportovní klub orientačního běhu v Žamberku. Využijí ho pro vyhotovení nových map pro orientační běh.

 

 

Sponzorský dar

1.11.2011

Letos jsme sponzorovali koncert " První vítání zimy", který se bude jako každý rok konat na Martina 11.11.2011 v rytířském sále hradu Loket.

 

 

Sjezd řeky Ohře

8.8.2011

Začátkem srpna část naší firmy, stejně jako loni, zahájila sjezd řeky Ohře. Jízda se odstartovala v Kynšperku nad Ohří a skončila se v Radošově.

 

Takhle vypadal večer před vyplutím z kempu v Kynšperku nad Ohří.

 

Takhle zdolávali řeku rozpočtář Vítek a řidič Libor :)

 

Více fotek a videí můžete shlédnout zde:

Fotky-sjezd řeky Ohře

Peřeje Hubertus - rozpočtář Vítek a řidič Libor

Peřeje Hubertus - stavbyvedoucí Ignác a zámečník Robert

Peřeje Hubertus - lešenář Píno

Jízda lešenářů Tomáše a Romana

Klidná řeka v Šabině

 

 

Sponzorský dar

4.7.2011

Tak jako každý rok, i letos jsme sponzorovali akci pro děti "Cesta pohádkovým lesem", kterou pořádal dne 4.7.2011 dům dětí a mládeže v Nové Roli.

 

 

Sponzorský dar

2.7.2011

Stejně jako loni, tak i letos jsme sponzorovali rockový festival "Rock Chodov".

 

 

Firemní akce na východočeské provozovně

29.1.2011

Zaměstnanci žamberské pobočky se účastnili firemní akce, kde hlavním programem byla soutěž v bowlingu. Na snímku je zbytek účastníků (obchoďačky Eva a Renata, řidič Radek, stavbyvedoucí Martin a Venca a klempířský mistr Péťa) v brzkých ranních hodinách.

 

 

Firemní akce na západočeské provozovně

22.1.2011

Zaměstnanci karlovarské provozovny se účastnili firemního večírku, který se konal jako každoročně v jedné z Chodovských restaurací. 

 

Součástí firemního večírku byla i soutěž v šipkách, kterou vyhrál lešenář Roman. Na snímku je v akci zednický mistr Míra.

Jak jsme se na večírku bavili se můžete podívat zde:

Firemní akce - Chodov

 

 

Nákupčí Jitka, rozpočtářka Martina, stavbyvedoucí Ignác a řidič Leoš. U baru se jim líbilo nejvíce :)

 

Před konzumací alkoholu bylo zapotřebí pořádně promastit žaludek gulášem, ovarem či jiným zabijačkovým produktem :)

 

Stavbyvedoucí Ignác a oba zedničtí mistři Mírové si připíjeli na ..... 

 

Lanové centrum Polžice

13.9.2010

Část naší firmy odjelo dne 10.9.2010 na celodenní firemní akci do Polžic, kde v lanovém centru vyzkoušeli ve výšce 8 metrů svou zdatnost.

 

 

 

Sjezd řeky Ohře
18.8.2010

Dne 13.8.2010 část naší firmy zahájila v Kynšperku sjezd řeky Ohře. 15.8.2010 jízdu končili ve Vojkovicích. Jak se jim dařilo řeku zdolávat se můžete podívat na:

Peřeje Hubertus - Karel rozpočtář a Pepa zámečník 

Peřeje Hubertus - Venca výškař a Martina rozpočtářka za nimi Řehák anténář s rodinou   

Peřeje Hubertus - Pepíno plošinář a Leoš řidič

Peřeje Hubertus - Karel rozpočtář 

Lešenář Pepíno, rozpočtářka Martina, Účetní Renča a rozpočtář Karel na svých lodích.
 

© 2008 výškové práce SOVA || Havai - tvorba webových stránek || mail